Vrátenie tovaru (odstúpenie od zmluvy)

Tak ako v každom eshope aj u nás platí, že tovar, ktorý je zakúpený prostredníctvom elektronického obchodu 3klbka.sk je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní. Tovar nesmie byť poškodený nad rámec normy, ktorú určuje zákon.

Od zmluvy nemôže odstúpiť a tovar nemôže vrátiť kupujúci, pre ktorého bol tovar vyrobený, alebo upravený na základe jeho špeciálnych požiadaviek

Poštovné náklady, ktoré zákazníkovi vzniknú pri vracaní tovaru hradí kupujúci Všetky podrobnosti o odstúpení od zmluvy rieši zákon č. 102/2014 Z. z. a to predovšetkým paragrafy 7 až 10 - ( https://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-102 )

Ak sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy, resp. vrátiť tovar. Postupujte prosím nasledovne:

1. Napíšte nám mail cez kontaktný formulár (ak nie ste u nás registorvaní) - ak ste registrovaní prejdite na svoju objednávku, vyberte tovar a odošlite formulár (urýchlite celý proces), alebo pošlite email info@3klbka.sk a oznámte nám prosím, že chcete tovar vrátiť. 

2. Následne tovar spolu s formulárom nám zašlite na našu adresu: EURONETIX s.r.o., Hrabová 10/5, 97101 Prievidza.

3. Akonáhle k nám tovar v poriadku dorazí, pošleme vám naspäť peniaze, alebo v prípade záujmu kupón v rovnakej hodnote na ďalší nákup.