Tričkovlna

„Tričková vlna“, alebo „tričkovina“ je recyklovaná bavlnená priadza, ktorá má obrovské možnosti využitia pri handmade výrobkoch a neuveriteľnú paletu farieb, ktorá vzniká aj vďaka systému výroby. Pletením a háčkovaním z nich dokážete vyrobiť napríklad koše a košíky do kúpeľne, rôzne kabelky, obrusy, dečky, taburetky, háčkované papuče aj na dotyk príjemné koberčeky.

Tričkovlna
loop'ncraft

T-Shirt Yarn Červená 500g

5,90 €

Tričková špagetová priadza, alebo aj tričko-vlna T-Shirt Yarn Červená 500g, ktorá je vyrobená z textilných okrajov strihu tričiek, je ideálna na rôzne projekty v oblasti háčkovania, pletenia a tkania.

Háčik:8-12 mm
loop'ncraft

T-Shirt Yarn Hnedobéžová 500g

6,10 €

Tričko-vlna T-Shirt Yarn Hnedobéžová 500g, ktorá je vyrobená z prebytkových okrajov textilného priemyslu, je ideálna na výrobky v oblasti háčkovania z priadze, pletenia, alebo tkania.

Háčik:8-12 mm
loop'ncraft

T-Shirt Yarn Žltá 500g

6,10 €

Špagáty z tričkovlny T-Shirt Yarn Žltej 500g, ktorá je vyrobená z textilných okrajov a prebytkov textilného priemyslu, je ideálna na rôzne projekty v oblasti háčkovania, pletenia a tkania.

Háčik:8-12 mm
loop'ncraft

T-Shirt Yarn Fialová 500g

5,90 €

Špagátová tričkovina T-Shirt Yarn Fialová 500g je vyrobená z recyklovaných prebytkov vyrobených tričiek je ideálna aj pre deti ktoré sa učia háčkovať.

Háčik:8-12 mm
loop'ncraft

T-Shirt Yarn Modrá 500g

5,90 €

Všestranná tričkovlna T-Shirt Yarn Modrá 500g , ktorá je vyrobená z textilných zvyškov výroby kvalitných značkových tričiek, je vhodná na rôzne ručné výrobky v oblasti háčkovania.

Háčik:8-12 mm