Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Balíky sú obvykle odoslané do 2 dní po obdržaní platby a sú dodávané prostredníctvom služby Packeta (tzv. Zásielkovne) do výdajného miesta, alebo ich zmluvného kuriéra. Ak dávate prednosť doručeniu cez DPD, alebo inú kuriérsku spoločnosť, potom s požadovaným popisom balíka (budú použité dodatočné náklady). Bez ohľadu na vybraný spôsob doručenia vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky.

Celkovú cenu doručenia (vrátane ceny dobierky - ak požadujete) vidíte počas vyplnenia objednávky a výbere prepravnej spoločnosti.

Cena sa prerátava aj na základe hmotnosti zásielky.

Ceny platné od 13.12.2021:

prepravca cena s DPH
Zásielkovňa, Z-BOX od 2,90€
Kuriér Zásielkovňa  od 5,00€
DOBIERKA +1,20€

Zásielky od 30€ eur zasielame ZDARMA!

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred poškodením.

Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.